MediaGroup - same dobre strony - tworzymy internet z pasją

 Dołącz     

• Współpracuj z nami przy tworzeniu projektów MediaGroup. Jesteś autorem tekstów, fotografii, reportaży, muzyki bądź aplikacji - skontaktuj się »»


Reklama   

• Serwisy projektu MediaGroup nie posiadają na swoich stronach odpłatnych powierzchni reklamowych. Zawarte informacje są zamieszczane celem wsparcia ciekawych inicjatyw non profit. Chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się »»Kim jesteśmy?

    [] MediaGroup

Nasza przygoda z Internetem rozpoczęła się w roku 1999. Początkowo było to zwykłe surfowanie, penetracja i oswajanie się z narzędziami, jakie wówczas były dostępne. Z uznaniem zauważyliśmy, że już na początku drugiego tysiąclecia zasoby światowego internetu kryły w sobie niezmierzone bogactwo wiedzy. Ze zgrozą zarazem odkryliśmy, że jest to również nieograniczone śmietnisko. Z żalem natomiast, że zawartość Internetu polskiego znacząco odstaje od odpowiedników zagranicznych. Czas płynął a wraz z nim nasze bytowanie w sieci stało się pracą. Dzisiaj wielu z nas tworzy Internet siedząc "po drugiej stronie monitora" w okrzepłych już firmach.

W roku 2003 kapitał zdobytego doświadczenia w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami przekształciliśmy w projekt, którego są Państwo właśnie świadkami. [] MediaGroup to przedsięwzięcie, którego celem jest zrzeszenie jak największej ilości ludzi podejmujących trud aktywnego uczestnictwa w tworzeniu odpowiedzialnego i wartościowego internetu.

Życzymy przyjemnej lektury i zadowolenia w korzystaniu z naszych stron internetowych.